درباره ما

درباره ی ما:

 

تجارت، خرید و فروش بین المللی یک علم است که صرفا در اختیار متخصصان و کارشناسان خبره ایست که با کسب تجربیات سالانه و متمادی در شرایط متنوع به همراه تحصیلات تئوری و آکادمیک به آن دست یافته اند. دستیابی به عرضه کننده مناسب، آشنایی با شرایط سفارش کالا، خریدکالا،  آشنایی با مراحل پرداخت، مقررات گشایش اعتبارات اسنادی، تبادل اطلاعات بانکی و اداره گمرک کشور، بازرسی و استاندارد کالا، ثبت سفارشات بازرگانی، حمل و نقل بین المللی و ترانزیت داخلی و خارجی و سایر مراحل لازم جهت ترخیص و تحویل کالا از جمله مواردیست که دانستن آن برای یک بازرگان و وارد کننده نه تنها لازم بلکه ضروری است.

 

شرکت بازرگانی یکتا تجارت سامیار از سال 1389 فعالیت خود را در حوزه ی بازرگانی، تامین کالا و قطعات مورد نیاز شرکت های تجاری، تولیدی و صنعتی، تمامی امورمربوط به اخذ مجوزها و معافیت های مربوطه از سازمان توسه تجارت و همچنین تمامی امور و مسائل مربوط به ترخیص کالا و همچنین امورمربوط به حمل کالا از تمامی نقاط جهان آغاز نمود. این شرکت با تکیه بر تخصص و تجربه بالای خود، طیف وسیع و متنوعی از تجهیزات مورد نیاز صنایع مختلف را تأمین نماید و با ایجاد شبکه قدرتمند تأمین، از توانایی و انعطاف بالایی در تأمین و پشتیبانی تجهیزات این صنایع برخوردار گردیده است.

 ما معتقدیم تأمین به موقع تجهیزات تخصصی نیمی از راه بوده و نیم دیگر راه، ارائه خدمات تخصصی و مشاوره ای و پشتیبانی فنی در قبل و بعد از خرید می باشد.

شرکت بازرگانی یکتا تجارت سامیار افتخار دارد که در طی دوران فعالیت خود خرید ، حمل و ترخیص کالاهای بسیار متنوعی در رنجهای مختلف مکانیکی، تجهیزات برقی و الکترونیکی،  تجهیزات پزشکی، مواد اولیه معدنی کارخانجات مختلف را در رزومه ی خود به ثبت برساند.

از مهمترین نقاط قوت این شرکت میتوان برخورداری از نیروهای خبره و زبردست در تمامی امور بازرگانی دانست، نیروهایی که با تکیه بر تجربه و دانش و سابقه ی کاری طولانی مدتشان میتوان راه ورود به انجام هر پروژه ی به ظاهر پیچیده ای را یافت.

 

همچنین ما قادریم با تکیه بر توانایی و ارتباطات بالا در حیطه ی حمل و نقل داخلی و بین المللی، انواع کالاها را در هرنقطه ی از جهان به سریعترین و به صرفه ترین روش ممکن حمل نموده و به دست مشتری برسانیم.